Anna Kockum

Anna Kockum
Anna Kockum
Anna Kockum
Anna Kockum
Anna Kockum
Anna Kockum

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA KOCKUM (1839-1921), Jägare i vinterlandskap, olja på duk, daterad 1884, 47x66

640552

2019-05-03