Villeroy & Boch matservis
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILLEROY & BOCH, "New Wave", matservis, 32 dlr, benporslin, bestående av: 4+1 uppläggningsskålar, 1 uppläggningsfat, 11 tallrikar, 6 assietter samt. 10 assietter, samtliga delar stämplade undertill
MInimalt slitage
640555
2019-05-05