Gunnar Jonn akvarell

Gunnar Jonn akvarell
Gunnar Jonn akvarell
Gunnar Jonn akvarell
Gunnar Jonn akvarell
Gunnar Jonn akvarell
Gunnar Jonn akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963): "Skogstjärn", signerad och daterad Gunnar Jonn 1931, akvarell, ca 56x45 cm

640565

2019-05-08