Stolar 4 st Bellmanstolar 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st., så kallade Bellmanstolar, 1800-talets första hälft, skuren dekor, vitmålade, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, senare bemålning

640575

2019-05-03