Stolar barockstil Myrstedt & Sterns AB
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MYRSTEDT & STERNS AKTIEBOLAG, 10 st, stolar, barockstil, stomme i ek, skinnklädsel med nitdekor, skurna detaljer, märkta med plakett undertill, sitthöjd ca 47 cm
Stomme med märken, klädsel med skador och slitage
640579
2019-05-07