Stolar barockstil Myrstedt & Sterns AB

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MYRSTEDT & STERNS AKTIEBOLAG, 10 st, stolar, barockstil, stomme i ek, skinnklädsel med nitdekor, skurna detaljer, märkta med plakett undertill, sitthöjd ca 47 cm

Stomme med märken, klädsel med skador och slitage

640579

2019-05-07