Fällbod

Fällbod
Fällbod
Fällbod
Fällbod
Fällbod
Fällbod

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, oval skiva, skiva fanerad med alrot, svarvad tredelad fot, höjd ca 70, 64x40 cm

Fastskruvad skiva, slitage

640587

2019-05-04