Trädgårdsmöbel Scancom

Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom
Trädgårdsmöbel Scancom

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, teak, bl a, Scancom, Denmark, ihopfällbara, bordets höjd ca 70, 110 x 110 cm

Slitage, skador

640598

2019-05-07