750 SEK
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, teak, bl a, Scancom, Denmark, ihopfällbara, bordets höjd ca 70, 110 x 110 cm
Slitage, skador
640598
2019-05-07