Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRIND, grönmålat järnsmide, 1900-talets förtsa hälft, ca längd 265 cm höjd 126 cm
Åldersslitage, rost
640609
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här