Trägårdsgrind smide Tema Trädgård

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRIND, grönmålat järnsmide, 1900-talets förtsa hälft, ca längd 265 cm höjd 126 cm

Åldersslitage, rost

640609

2019-05-31