Karl Nordström

Karl Nordström
Karl Nordström

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Motiv från Hoga, Tjörn, monogramsignerad KN, daterad 1921, pastell, ca 30x48 cm

640629

2019-05-12