Spröjsade fönster 1800-tal Tema Trädgård

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTER, 4 st., med dekorativ spröjs, grönmålade, 1800-tal, ca 93x32 cm

Slitage, skador, färgbortfall

640633

2019-05-31