Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), Komposition, signerad, C. O. Hultén, numrerad 73/125, färglitografi, bildstorlek ca 39x52 cm
640638
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här