Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), Komposition, signerad, C. O. Hultén, numrerad 73/125, färglitografi, bildstorlek ca 39x52 cm

640638

2019-05-12