Ljusstake Taserud

Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud
Ljusstake Taserud

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, för 2 ljus, 1900-talets första hälft, skulpterat trä, brännmärkta Taserud otydligt, , höjd ca 27 cm

Slitage, limmad undetill, inskription undertill

640652

2019-05-05