Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKANNOR, GRÄDDKANNOR, 4 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, bland annat Wedgwood, biskvi samt basalt ware, höjd ca 9-24 cm
Nagg, en kanna lagad
640692
2019-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här