Gustave de Breanski oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (Storbritannien, 1856-1898): Kustmotiv med fiskebåtar och fiskare, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, ca 60x45 cm

640694

2019-05-05