Olof Iwald oljemålning

Olof Iwald oljemålning
Olof Iwald oljemålning
Olof Iwald oljemålning
Olof Iwald oljemålning
Olof Iwald oljemålning
Olof Iwald oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF IWALD (1911-1994): "Efter regnet, motiv över Hoverberg", signerad och daterad Iwald -54, olja på pannå, ca 67x95 cm

640709

2019-05-04