Liss Eriksson skulptur terracotta

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): ´´Britta´´, otydlig signerad och daterad 1943, terracotta, höjd ca 17 cm

Lös sockel

640711

2019-05-04