Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Landskapsmotiv, signerad Gunnar Wallentin, olja på duk, ca 66 x 99 cm

640712

2019-05-07