Saltkar nyrokoko

Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko
Saltkar nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALTKAR, 1 par, silver och glas, 1800-talets mitt, nyrokoko, dekor i guld, höjd ca 8 cm

Slitage

640714

2019-05-06