Grötskål 1800-tal

Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal
Grötskål 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, med lock, 1800-tal, tenn, med hänklar, höjd ca 19, diameter 23 cm

Bucklor

640729

2019-05-04