Hans J Wegner Y-stolar
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS J WEGNER, "Y-stolar", 2 st, modell CH24, stomme i björk, flätad sits, etikettmärkta "Made in Denmark by Carl Hansen & Søn Møbelfabrik Odense", sitthöjd ca 44 cm
Skador: Lättare bruksslitage, någon sits med mindre fläck
Lättare bruksslitage, sits med mindre fläckar
640731
2019-05-07