Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASK, med lock, 1800-tal, porfyr, fasetterad, höjd ca 6,5, diameter 8,5 cm
Locket med smärre nagg
640732
2019-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här