Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ASK, med lock, 1800-tal, porfyr, fasetterad, höjd ca 6,5, diameter 8,5 cm
Zustandsbeschreibung
Locket med smärre nagg
640732
2019-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner