Ask porfyr

Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr
Ask porfyr

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ASK, med lock, 1800-tal, porfyr, fasetterad, höjd ca 6,5, diameter 8,5 cm

Zustandsbeschreibung

Locket med smärre nagg

640732

2019-05-04