Alfred Collin Kustlandskap

Alfred Collin Kustlandskap
Alfred Collin Kustlandskap
Alfred Collin Kustlandskap
Alfred Collin Kustlandskap
Alfred Collin Kustlandskap
Alfred Collin Kustlandskap

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Kustmotiv, signerad och daterad A. Collin 1920, olja på duk, ca 71x120 cm

Något lös ram

640746

2019-05-05