Bruno Mathsson/ Piet Hein Superelips bord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´ konferensbord, Fritz Hansen, fyra delar ,fanérat med björk, 10 kromade spännben, etikettsmärkt Fritz Hansen, höjd ca 70, 525x125 cm

Bruksslitage, fanérskador vid kanter

640753

2019-05-05