Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, belgiskt, 1800-talets mitt, Minie, pipa med Liège kontrollstämpel, kolven stämplad Buenos Ayres, längd ca 125 cm

Håller spänn i båda lägen

640773

2019-05-26