Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERNT JONASSON (1936-2014): Interiörer, signerad och daterad -85, olja på duk, ca 167x140 cm
Zustandsbeschreibung
640777
2019-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner