Oljemålning 1800-tal
2019-05-07
640786
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, otydlig signering, daterad 1853, olja på duk, ca 81 x 107 cm
Retuscher, lagningar, krackeleringar, ram med skador