Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 17/1800-tal, ek, tvådelat, intarsia, överdel inredd med hyllplan, underdel med 4 lådor och snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 211, 109 x 60 cm
Skador, slitage, kompletteringar
640806
2019-05-07