Skrivskåp 17/1800-tal i ek

Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek
Skrivskåp 17/1800-tal i ek

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, 17/1800-tal, ek, tvådelat, intarsia, överdel inredd med hyllplan, underdel med 4 lådor och snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 211, 109 x 60 cm

Skador, slitage, kompletteringar

640806

2019-05-07