Bergére Lysberg & Hansen Louis XVI-sti

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

BERGÈRE, Lysberg & Hansen, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, lös sittplymå, brickmärkt undertill, höjd ca 106, bredd 75, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, krön med mindre avslag, ben med märken

640821

2019-05-07