Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4+2 st, 1900-talets mitt, sk nollstolen gustaviansk stil, varav 4 st signerade K Erlandsson, bemålad och bronserad dekor, sitthöjd ca 45 cm, rygghöjd 85,5 resp. 88 cm
Slitage, färgbortfall, en stol med skadat benkryss
640830
2019-05-04