Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets början, trelådig, gråbemålad, fotavslut med lejontassar, lister och draghantag i mässing, höjd ca 71,5, 115x56,5 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad/omarbetad, två lådbottnar med sprickor

640841

2019-05-04