Byrå 1800-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets början, trelådig, gråbemålad, fotavslut med lejontassar, lister och draghantag i mässing, höjd ca 71,5, 115x56,5 cm, nyckel finns
Renoverad och kompletterad/omarbetad, två lådbottnar med sprickor
640841
2019-05-04