Fällbord IKEA

Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA
Fällbord IKEA

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD BJÖRKLUND, fällbord, IKEA, 1980/90-tal, rödlackerad plåt, tre ben på trissor av plast, diameter 59, total höjd 68 cm

Slitage och repor

640848

2019-05-12