Matgrupp sengustaviansk stil

Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil
Matgrupp sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, bestående av bord samt 6 st stolar, bordets höjd ca 75, diameter 110 cm, 3 st iläggskivor á 45 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm

Slitage, bord med senare bemålning

640851

2019-05-06