Matgrupp sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, bestående av bord samt 6 st stolar, bordets höjd ca 75, diameter 110 cm, 3 st iläggskivor á 45 cm, stolarnas sitthöjd 43 cm
Slitage, bord med senare bemålning
640851
2019-05-06