Orientmatta Täbriz semiantik

Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik
Orientmatta Täbriz semiantik

Klubbat för:

1 800 SEK

4 000 SEK

ORIENTMATTA, Täbriz, semiantik, central medaljong, ca 355 x 260 cm

Slitage, fläckar, ställvis hårt slitage med synlig varp, kantskador

640855

2019-05-04