Klubbat för:
1 800 SEK
4 000 SEK
ORIENTMATTA, Täbriz, semiantik, central medaljong, ca 355 x 260 cm
Slitage, fläckar, ställvis hårt slitage med synlig varp, kantskador
640855
2019-05-04