KLIUCHNIKOV

KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV
KLIUCHNIKOV

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fågelbo, signerad och daterad Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 27x35 cm

640862

2019-05-04