Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, klädda i rosa plysch, med knapapr på rygg och sits, ben i betsad bok, sitthöjd ca 37, total höjd 69 cm

Slitage och fläckar, kantband och knappar saknas delvis

640867

2019-05-06