Fåtöljer
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, klädda i rosa plysch, med knapapr på rygg och sits, ben i betsad bok, sitthöjd ca 37, total höjd 69 cm
Slitage och fläckar, kantband och knappar saknas delvis
640867
2019-05-06