Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BROSCH, 18 k guld, fasettslipad färglös sten i krans, nål stämplad med kattfot, diameter ca 20 mm, vikt ca 1 g
640877
2019-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här