Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, spegeln brännmärkt JAE, spegelns höjd ca 172x68, bordets höjd 64, 66x31 cm
Konsolbord med dekorskador, spegel med midnre skador
640890
2019-05-06