Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, spegeln brännmärkt JAE, spegelns höjd ca 172x68, bordets höjd 64, 66x31 cm

Konsolbord med dekorskador, spegel med midnre skador

640890

2019-05-06