Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, i bemålad fur, bestående av, soffa, bord samt 2 stolar, soffa längd ca 130 cm, bord 70x110 cm, 19/2000-tal
Slitage samt delvis avskrapad färg
640932
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här