Trädgårdsmöblemang

Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, i bemålad fur, bestående av, soffa, bord samt 2 stolar, soffa längd ca 130 cm, bord 70x110 cm, 19/2000-tal

Slitage samt delvis avskrapad färg

640932

2019-05-28