Isabel Miramontes bronsskulptur

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISABEL MIRAMONTES (Spanien, född 1962): "Washed Out", skulptur, brons, signerad Miramontes, numrerad 2/8, gjutarmärkt, höjd ca 8,5, längd ca 25 cm

640936

2019-05-08