Olle Kåks litografi

Olle Kåks litografi
Olle Kåks litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 27/50, färglitografi, ca 63x47 cm

640939

2019-05-06