Johannes Nielsen bronsskulptur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANNES NIELSEN (född 1979): "Atmosphere", skulptur, brons, i form av häst, monogramsignerad JN, numrerad 3/8, på stensockel, höjd ca 37, längd ca 41 cm
Svansen har gått av (medföljer)
640940
2019-05-08