Johannes Nielsen bronsskulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES NIELSEN (född 1979): "Atmosphere", skulptur, brons, i form av häst, monogramsignerad JN, numrerad 3/8, på stensockel, höjd ca 37, längd ca 41 cm

Svansen har gått av (medföljer)

640940

2019-05-08