PeterDAhl litografi

PeterDAhl litografi
PeterDAhl litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (född 1934): Par i blått och rött, signerad o daterad Peter Dahl -77, samt numrrad 36/160, färglitografi, ca 56x42 cm

640942

2019-05-06