Thonet karmstol

Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol
Thonet karmstol

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THONET karmstol i bok och flätad rottingsits, Ettikettmärkt samt kallstämplad Thonet, omkring 1900, höjd ca 74, sitthöjd ca 38, bredd ca 65 cm

mindre märken och repor på karm

640944

2019-05-28