Slagbord "Bergslagen" Ikea

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

10 500 SEK

4 000 SEK

SLAGBORD, "Bergslagen", Ikeas 1700-talssserie, 1990-tal, gustaviansk stil, höjd ca 76, 142x117 cm

Bruksslitage

640946

2019-05-06