Marknadsplats oljemålning

Marknadsplats oljemålning
Marknadsplats oljemålning
Marknadsplats oljemålning
Marknadsplats oljemålning
Marknadsplats oljemålning
Marknadsplats oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marknadsplats, bär signatur K Maron, olja på duk, ca 56x69 cm

640952

2019-05-06